Usługi

TOUR GUIDE COMSET
Przejdź do treści

Menu główne:

Usługi

Tłumaczenia
Dzięki współpracy z jedną z największych firm tłumaczeniowych w Europie możemy zaproponować tłumaczenia na języki obce na najwyższym możliwym poziomie. Każdy przetłumaczony tekst jest sprawdzany i korygowany przez tzw nativespeakera.  
Nagrania
Nasza oferta obejmuje również wykonywanie nagrań lektorskich. Nagrania powstają w profesjonalnym studiu z udziałem doświadczonych lektorów polsko i obcojęzycznych.
Serwis
Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Produkty objęte są 12 lub 24 miesięczną gwarancją. W niektórych przypadkach istnieje możliwość jej przedłużenia do 5 lat.

Szakolenia

Oferujemy Państwu pomoc i doradzwo przed planowanym zakupem systemu, oraz możliwość przetestowania wiekszości produktów. Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia z obsługi urządzeń. Szkolenia moga być przeprowadzone zarówno u nas w firmie jak i u klienta. Warto jednak zaznaczyć, że większość oferowanego przez nas sprzętu charakteryzuję się niezwykle prostą i intuicyjną obsługą, nie wymagającą przeszkalania załogi w tym zakresie.
COMSET S.A. 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego